Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
ten co odczuwa skutki wschodniej polityki Jarosława i był kandydatem na posła w 2011 r.
Już czaję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy RIO coś znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........
W telewizji TVN pokazywali uzdrowisko w Ciechocinku a miedzy innymi pana Leszka M.z dupeczką jak spacerowali sobie alejką.Biedaczek naprawde sie rozchorowal lub przemęczyl tymi dokumentami ktore chcial buchnac wniszac je spowrotem na gore do UG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W telewizji TVN pokazywali uzdrowisko w Ciechocinku a miedzy innymi pana Leszka M.z dupeczką jak spacerowali sobie alejką.Biedaczek naprawde sie rozchorowal lub przemęczyl tymi dokumentami ktore chcial buchnac wniszac je spowrotem na gore do UG
Spróbuj podać linka albo chociaż tytuł programu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   A ty idź do psychiatry.Skoro mieszkańcy powiedzieli Kapłanowi dość, a ty tego nie rozumiesz to nie wiem czy ci i psychiatra pomoże. Tutaj nic nie trzeba wylewać. Mieszkańcy wylali pomyje na butę i kolesiostwo Kapłana nie ważne o której godzinie. Mieli dość. Powiedzieli stop. A klakierzy tacy jak ty nie mogą się z tym pogodzić.Idź do psychiatry dopóki jest za darmo, idź dopómkinie jest za późno. Zobacz jaki pomór świń opanował gminę po wykastroweaniu knura.
Będziesz go jeszcze w bruzdę całował żeby wrócił, niech te pachołki Moskwy tylko lepiej cię przycisną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziesz go jeszcze w bruzdę całował żeby wrócił, niech te pachołki Moskwy tylko lepiej cię przycisną.
won!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto odbiera ludziom pracę, ten odbiera chleb, kto odbiera chleb ten odbiera życie, należałoby się nad tym głęboko zastanowić podejmując decyzję o wyrzucaniu ludzi z pracy. Czy to jest pełnia szczęścia kogoś krzywdzić?
  historia o szczęściu powraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znęcajmy się nad trupem!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw zachorował knur, a dopiero później świnki.
   A CO TERAZ PORABIA B. MIŁOŚCIWIE PANUJĄCY W GMINIE NIEJAKI  MIROSLAV KAPLAN ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znęcajmy się nad trupem!!!!!!!!
Nadal masz pretensje do niego że ci starą posuwał ??  ona sama dawała na prawo i lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal masz pretensje do niego że ci starą posuwał ??  ona sama dawała na prawo i lewo.
A kto jest lepszy,ten co daje, czy ten co zabiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto jest lepszy,ten co daje, czy ten co zabiera?
Powiem tak !!  ubij starą, pozbądż się rogów, zmień nazwisko i otoczenie i zacznij od nowa , tak robią ci wszyscy nieszczęśliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak !!  ubij starą, pozbądż się rogów, zmień nazwisko i otoczenie i zacznij od nowa , tak robią ci wszyscy nieszczęśliwi.
Masz to za sobą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal masz pretensje do niego że ci starą posuwał ??  ona sama dawała na prawo i lewo.
  Sobecka czy Pawłowicz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak !!  ubij starą, pozbądż się rogów, zmień nazwisko i otoczenie i zacznij od nowa , tak robią ci wszyscy nieszczęśliwi.
Rogi niech tylko skróci i będzie OK, a starą i tak czy tak niech ubije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Będziesz go jeszcze w bruzdę całował żeby wrócił, niech te pachołki Moskwy tylko lepiej cię przycisną.
Ty go do tej pory tam całowałeś i dlatego ci tęskno za kapłanowym zapachem.On już zwietrzał. Zmień obiekt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziesz go jeszcze w bruzdę całował żeby wrócił, niech te pachołki Moskwy tylko lepiej cię przycisną.
Ty o życiu tylko tyle wiesz,że zawsze trzeba komuś dupę lizać.Tobie sprawia to frajdę ale takimi jak ty się gardzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ty go do tej pory tam całowałeś i dlatego ci tęskno za kapłanowym zapachem.On już zwietrzał. Zmień obiekt. 
Zazdrosny ?? mam to CYCU traktować jako propozycję ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty o życiu tylko tyle wiesz,że zawsze trzeba komuś dupę lizać.Tobie sprawia to frajdę ale takimi jak ty się gardzi.
O lizaniu to zawsze z twoją starą rozmawiam !!!  skróć jej postronek,lepiej pilnuj a nie mniej pretensji do mnie, czy do naszej brygady. Kobiety wiedzą najlepiej co im trzeba jak jesteś cienki Bolek to pretensje tylko do siebie. Nie masz co we mnie zęby wbijać,i nie dokuczaj więcej,i nie moja wina że już piątyi komplet rogów wycierasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O lizaniu to zawsze z twoją starą rozmawiam !!!  skróć jej postronek,lepiej pilnuj a nie mniej pretensji do mnie, czy do naszej brygady. Kobiety wiedzą najlepiej co im trzeba jak jesteś cienki Bolek to pretensje tylko do siebie. Nie masz co we mnie zęby wbijać,i nie dokuczaj więcej,i nie moja wina że już piątyi komplet rogów wycierasz.
Za komputerem jesteś bohater, a jakby ci baba pępek pokazała to byś z płaczem zwiewał. A rozmawiać to ty możesz ze swoją Ronią Grabowską i nikt pretensji do ciebie nie ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...